Koolitused

Aitame firmasid ja mittetulunduslikke organisatsioone nii meeskonnatöö, motivatsiooni kui ka avalike suhete valdkonnas.

Uuringud ja auditid

 • Meediakajastuse analüüs
 • Rahulolu-uuringud

Treeningud

 • Meediatreening
 • Teooria koos praktiliste intervjuudega

Sündmused ja üritused

 • Pressikonverentsid
 • Meediaüritused
 • Kliendiüritused
 • Infopäevad

Klientide ja partnerite üritused

 • Konverentsid
 • Koolitused
 • Seminarid

Tekstid

 • Pressiteated
 • Pressimaterjalid
 • Artiklid (arvamus, uudis jne)
 • Kõnede koostamine

Konsultatsioonid

 • Meediasuhtlus
 • Strateegia

Koolitused

Avalike suhete tõhus juhtimine

Avalike suhete tõhusa juhtimise koolituse käigus heidetakse pilk meedia tagatuppa. Alasti kooritakse palju huvitekitavaid fakte alates sellest, kuidas sünnivad teemad, milline on erinevate väljaannete töörütm, lõpetades nõuannetega, mida allikas intervjuu/loo tõepäraseks avaldamiseks ise ette saab võtta. Lisaks tuuakse päevavalgele kommunikatsioonijuhtide ning suhtekorraldajate enim-levinud ämbrid ning leitakse tee nippideni, kuidas meedia esindajates allikal oleks võimalik soovitud teemal huvi tekitada. Tutvustame informatiivseima pressiteate musternäidist. Antud koolitus võiks huvi pakkuda nii PR firmadele, kommunikatsioonijuhtidele kui teistele, kes igapäevasuhtluses meedia esindajatega lähedalt kokku puutuvad.

Avalik esinemine

Avaliku esinemise koolituse käigus lahatakse teemasid alates esmamulje kujundamisest olulise sõnumi moodustamiseni. Videotreeningu käigus saab esinemisoskuseid lihvida nii professionaal kui algaja.

Vahva tööpäevrahulolev töötaja

Vahva tööpäev – rahulolev töötaja on koolitusprogramm, mis liidab meeskonna tervikuks. Tegemist ei ole köiel turnimise või psühhodraamaga. Erinevaid koolitusmeetodeid kasutades liigutakse koostöös osalejatega rohujuure tasandilt rahuloleva lõpptulemuseni. Iseloomustavate märksõnadena võib nimetada kollektiivi töörahulolu, rutiinimurdev argipäev, uued meeleolu tõstvad väljakutsed ning muud nipid, et argirutiin kaotusvaluga matile prantsataks. Koolitus sobib eelkõige organisatsioonidele, kes soovivad oma tööellu tavapärasest rohkem krutskeid ning ühistegevusi mõelda. Tööpäeva vahvaks kujunemisele saab kaasa aidata kogu kollektiiv. Eesti koolitusturu maastikul ainulaadne hübriidkoolitus loob eelduse veelgi paremaks tööatmosfääriks ja paraneb organisatsioonikultuur.

Lisateenused

Koolitusvajaduse tuvastamine

Konsultatsioonipõhine teenus annab personali- ja tegevjuhile teavet kõige selle kohta, milliseid koolitusi töötajatel, osakondadel ja kogu kollektiivil vaja läheb. Ettevõtte koolitusplaan valmib konsultantide abiga ning asjatundlikku nõuannet pakume vajadusel ka sobiva koolituspartneri leidmisel.

Koolituste korraldamine

Koolituse teema on teada, kust aga leida õiged lektorid? Kas korraldada koolitus oma ruumides või rentida mõni konverentsisaal? Kui sagedased peaksid olema kohvipausid? Kui vähe või palju peaks olema õppematerjale? Nõu Konsultatsioonide andragoogilise taustaga koolitusspetsialistide abiga leiame sobivad koolitused, mis just teie personalile ja kollektiivile igapäevaste ülesannete täitmisel kasuks on. Olenemata sellest, kas leitud koolitus ka Nõu Konsultatsioonide tootepaketis esindatud on, aitame teid parima spetsialisti leidmisel, kokkulepete sõlmimisel. Teisisõnu oleme igati toeks ja aitame kaasa, et leitud lahendus oodatud eesmärki täidaks. Vajalikku oskusteavet omades on koolitusi korraldada tunduvalt lihtsam kui üksinda pead murda ja pädevaid koolitajaid taga ajada. Spetsiifilisemate valdkondade puhul võib antud ülesanne veelgi keerulisemaks muutuda.

Konsultatsioonipõhine teenus annab personali- ja tegevjuhile teavet kõige selle kohta, milliseid koolitusi töötajatel, osakondadel ja kogu kollektiivil vaja läheb. Ettevõtte koolitusplaan valmib konsultantide abiga ning asjatundlikku nõuannet pakume vajadusel ka sobiva koolituspartneri leidmisel.

Hinnakiri

Alates 1. jaanuarist 2014 kehtivad koolitus- ja konsultatsioonifirmas järgmised tunnitariifid:

Avalikud suhted

Konsultatsioon 100 EUR + km/h

Püsiklientidele (teenuse maht aastas 60 tundi ja rohkem) hind kokkuleppel.

Esmane konsultatsioon (30 min) koostööpotentsiaali arutamiseks tasuta. Teretulemast kokkusaamisele!

Koolitused ja lisateenused:

Hind kokkuleppel.

Tee pakkumine